Změna cen!!! Viz. ceník

DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Nabízíme

NĚMECKÉ DŘEVĚNÉ VÁLCE

Cena: 14 Kč / Kg - Cena uvedana s DPH 

Baleno po 10 Kg

Paleta 960 Kg

 

Prémiové dřevěné válcové brikety jsou charakteristické intenzivní vůní lesa a mimořádnou výhřevnosti, které je dosaženo výběrovou dřevní hmotou v kombinaci s maximálním slisováním. Tyto válcové brikety jsou určené pro intenzivní celodenní topení ve všech typů kotlů, krbů a kamen.

Topeniště zaplňujte přibližně do ½, jelikož dřevní brikety při hoření zvětšují svůj objem.

BUKOVÉ VÁLCE (Hard excellent)

Cena: 15 Kč / Kg - Cena uvedena s DPH

Baleno po 10 Kg

Paleta 800 Kg

 

 Dřevěné válcové brikety, s průměrem 9cm, jsou vyráběny ze suchých a čistých pilin bukového dřeva. Extrémní slisování v kombinaci s jemnou frakcí výběrové dřevní hmoty zajišťuje vysokou výhřevnost, delší dobou hoření s minimálním množstvím popela. Brikety jsou určené pro intenzivní celodenní topení ve všech typů kotlů, krbů a kamen.

Zbylý popel je možné použít jako zahradní hnojivo.

 

Uhelné brikety (Rekord)

Cena: 13 Kč / Kg - Cena udena s DPH

Baleno po 10Kg

Paleta 900 Kg

 

Kvalitní palivo pro vaše kotle, kamna a krby! Hnědouhelné brikety REKORD z oblasti Lužice mají dlouhou tradici. Úspěšně se používají jako palivo v krbech, kachlových kamnech a jiných topných zařízeních. Potěší Vás nejenom svou vysokou výhřevností a dlouhotrvajícím žhnutím, ale i krásnými plameny a malým množstvím kouře.Na brikety REKORD se vždy můžete spolehnout – jejich kvalita je konstantní!

U všech druhů briket je možný kusový odběr! Ovšem nutno předem volat. Ve skladu nejsme nepřetržitě.